Anastacia odstartovala Evolution Tour 2018

Anastacia odstartovala Evolution Tour 2018

Ve čtvrtek 19. dubna odstartovalo koncertem v holandském Utrechtu Evolution Tour 2018. Anastacia v zaplněné hudební hale TivoliVredenburg zahájila řadu několika desítek koncertů, se kterými v průběhu letošního roku bude cestovat napříč Evropou. Holandský koncert začal pěkně zostra. Kapela dostala hned intrem fanoušky do varu, v záblesku světel prořízlo halu Left broken empty in despair wanna breath can't find air, thought you were sent from up above... 

V průběhu celého večera zaznělo celkem 16 skladeb (+ 1 hit vybraný v rámci Anastacia App) napříč všemi alby, přičemž nechyběly jak velké hity ze začátku zpěvaččiny tvorby, tak nové skladby z posledního alba Evolution. Pilotní singl Caught In The Middle, Redlight, Before, Nobody Loves Me Better, Why a Boxer promíchány s nestárnoucími hity Sick and Tired, One Day In Your Life, Cowboys and Kisses či I'm Outta Love. Anastacia oprášila i singl I Can Feel You z alba Heavy Rotation.

I při letošním turné můžou fanoušci využívat mobilní aplikaci Anastacia App, ve které lze před každým koncertem hlasovat pro jednu ze tří skladeb z alba It's A Man's World. Hit s nejvyšším počtem hlasů si následně fanoušci během koncertu užijí naživo. 

Koncertní setlist

Left Outside Alone
Caught In The Middle
I Can Feel You
Redlight
Sick And Tired
Before
One Day In Your Life
Funky Medley
Nobody Loves Me Better
Cowboys And Kisses
Why
Pieces Of A Dream
Stupid Little Things
Paid My Dues
Use Somebody (App song)
Steve On Drums
I Do
Boxer
I’m Outta Love