Anastacia není spokojená s Mercury Records?

Mám pocit, že moje nahrávací společnost vybrala špatné písně, které nereprezentovaly album a nebyly tím, co ode mme mí fanoušci očekávali!

Tak tato velice zajimavá poznámka pochází z článku, který byl publikován na jednom německém webu (celý článek, v NJ ). Toto téma jsme již v našich diskuzích probírali několilkrát, poprvé to ovšem sama řekla sama Anastacia. Co to znamená? Blíží se konec spolupráce i s Mercury/Universalem? Chystá se návrat k Sony? Podle mne je tedy docela dost možné, že pokud se Anastacia rozhodne nahrát další album, opět změní nahrávací společnost... Co myslíte vy?

Navíc, Mercury Records nechce Anastacii dovolit vydání Defeated jako dalšího singlu! Sama zpěvačka o jeho vydání usiluje, protože podle ní si to její fanoušci přejí, ovšem její nahrávací společnost na to neslyší!

zdroj: AnastaciaDreams, Sueddeutsche.de

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 12/06/2009

Trvalý odkaz

Anastacia by se tam podle mně měla vrátit. Zkusila nový styl, který moc nezafungoval. Podle mně by ani už Defeated vydávat nemusela ( i když už ho podle mě vydala, když se hraje na Hané a Kiss, ještě jsme tady hlasovali), ještě se tam s nima bude přít, oni řeknou, tak jo, poslední šance a zase to nevyjde....

Podle mně jediné, co by teď měla dělat, je dokončit turné a pak se co nejrychleji vrhnout na novou desku jako před deseti lety s novými skvělými singly...

Naše Stacey, vrať se!!!

Tady je videt, jak asi malou rozhodovaci pozici ma samotny umelec. Jste pod velkym labelem, musite poslouchat. Zalezi kde je chyba a jestli vubec je nekde chyba. Me osobne se ty pisne libi(jejich vyber) a myslim si, ze anastacia nemela tohle davat nejevou, ne ted v prubehu turne. Muze to uskodit samotnemu turne, ji i labelu. Ale naopak ji to muze i pomoct /negativni publicita). zase zalezi na tom jaky ucinek ma clanek na webu...

Zmena pisni stejne uz mozna neni. Asi chapu, ze s tim neni Anastacia spokojena, proste se ji to nelibi...

zalezi jeslti by byla ochotna prejit zase k BMG kdyz si to tak vybojovala....

Já ale nevím, jestli se jenom nevymlouvá, že ji ty singly takhle vybrali, protože si pamatuji, kdy ještě za ,,starých dobrých časů", dokud s tím Universal nepraštilo, vycházely klipy v Anastacia TV a tam si spolupráci s Ne-Yo hodně vychvalovala, jak je talentovaný apod., takže třeba s těmi singly i souhlasila a teď se vymlouvá, já nevím, ale přijde mi hloupost říct, že písničky nereprezentují album, když jsou jeho součástí a navíc v případě AP podle mně tou nejlepší.

A navíc, kolik těch singlů bylo vydaných? Jeden a to celkem nevýrazná skladba, která v srpnu 2008, řekněme si popravdě, zklamala. AP mohlo podle mně zachránit reputaci, kdyby se konečně půl roku od ICFY dostalo do rádií.

To je jistě pravda, ale musíme si uvědomit, že Anastacia má s Mercury smlouvu a nemůže si dělat, co si zamane. Třeba pořád doufala, že se prodej zvedne.. Já to spíš beru tak, že se Anastacia snaží si zachránit reputaci. Určitě si uvědomila a musela pocítit, že s albem neslaví úspěch jako před pěti lety a hledala chybu.. Ta chyba je patrná. HR je kvalitní album, mně osobně se písničky líbí a určitě mají prodejní potenciál, jenže Mercury odmítlo do Anastacie investovat. Za hraní písniček v rádiích a na hudebních stanicích se totiž platí a to Mercury nejspíš nechce, protože nevidělali moc z prodeje alba... A Anastacia nemůže nic dělat. Sama nic nezmůže, může si jen dupnout, ale nikdo ji poslouchat nemusí. Já upřímně doufám, že ji tato zkušenost neodradí od světa showbussinesu...

Počet nebo samotné vydání singlů nemůžete posuzovat podle toho, jestli se hrají v rádiu v ČR - my jsme ti poslední, kdo se o singlu dozví (a Evropa 2 je toho zářným příkladem)...co vím, tak v cizině ani AP moc velký úspěch nemělo (to neznamená, že to není super song), jenže svět je asi momentálně naladěnej na jinej styl hudby nebo co. Každopádně spolupráce s MERCURY mi příjde dost rozpačitá, ale pochybuju, že se Anastacia může jako zhrzená ovečka zase vrátit zpět k Sony...je mi hlavně strašně líto desky, která v žádném případě není slabá! Je pravda, že singly byly zvoleny špatně, respektive ve špatném pořadí. S Heavy Rotation se prý údajně nezačalo proto, aby si lidé nemysleli, že celá deska bude v podobném stylu a necítili se potom oblafnutí...to mi příjde jako blbost, když je něco pecka, tak hned s tím ven...Hlavně ať už se něco děje! Jo a tím svým výrokem tomu Anastacia taky moc nepřidala, sice vidíme, že má sama snahu něco změnit, ale vnitřní problémy by se asi takhle ventilovat neměly. Já osobně pochybuju, že by se snažila shodit vinu na MERCURY, prostě jen chtěla mluvit otevřeně a nějak řešit současnou situaci.