Anastacia na TV Prima

Anastacia v PrazeDnes na konci VIP zpráv udělala Prima radost všem fanouškům americké superhvězdy Anastacie. Ta včera dorazila v tichosti do Prahy, kde se ubytovala v luxusním hotelu Four Seasons, aby večer vystoupila jako host na konferenci automobilky Škoda. Podle kuloárních informací by se také Anastacia mohla stát novou tváří značky a podpořila by tak snahy automobilky dále expandovat.

Během krátké reportáže se fanoušek Anastacie moc nového nedozvěděl. Éterem zněly evergreeny v podobě Crohna, rakoviny prsu a podobně. V rozhovoru pro televizi pak Anastacia mluvila o svém vztahu k hudbě, o tom, jaké bylo přemoci zákeřnou rakovinu prsu, o svém fondu pro ženy s rakovinou, ale také o tom, jak je Praha krásná... Na žádost reportéra, jestli by mu mohla ukázat svoje dvě tetování pohotově odpověděla, že má na to moc těsné šaty a rovněž poznamenala, že reportér je trochu drzý :-)

Nicméně na konci reportáže z úst reportéta zaznělo, že více Anastacia ukáže v novém videoklipu! Jestli opravdu Anastacia připravuje videoklip, to nevíme. Jisté je jen to, že se pracuje na nové desce, která bude již pátou studiovou deskou.

VIP zprávy, Prima - 11.2. 2011 (Anastacia v poslední části)

zdroj: Facebook/VIP zprávy