Anastacia a její další plány

Turné Natalia meets Anastacia, které mělo bez jakýchkoli pochyb obrovský úspěch nejen u fanoušků, ale také kritiků, skončilo. Poslední páteční koncert (28. 1. 2011) se neobešel bez slz. Nechyběla však ani legrace a hlavně velký aplaus fanoušků, kteří zaplnili belgickou Antwerp Sportpaleis arénu téměř do posledního místa. Že si budou vzájemně Anastacia i Natalia chybět je jistě, neboť si obě zpěvačky dokázaly mezi sebou vybudovat za poměrně krátkou dobu spolupráce velmi silné pouto. To mohli fanoušci vypozorovat již z videí, která přibližovala okamžiky před samotným vypuknutím koncertní šňůry, z jednotlivých vystoupení a také z rozhovorů, které divy pro média poskytly.

A jaké jsou plány Anastacie pro nejbližší dny a týdny? Podle posledního tweetu je zpěvačka i s rodinou až do pátku ve Francii. Jak sama prozradila, poprvé si mohla prohlédnout Paříž z ptačí perspektivy, neboť se vydala na Eiffelovu věž.

I přesto, že je Anastacia smutná z konce akční formace natastacia, povzbuzuje fanoušky, že se můžou těšit na další skvělé věci. První vlaštovkou bude již 14. února koncert Radio City Music Hall, který se bude konat v New Yorku. Za doprovodu více jak padesátičlenného orchestru zde vystoupí umělci formátu Liza Minnelli, Paul Anka nebo např. Sylvester Stallone. Nechme se překvapit a počkejme na další zprávy přímo od zdroje...

zdroj: AnastaciaDreams.com