Anastacia feat. Natalia - Burning Star (PREVIEW)

Zítra si odbude duet Burning Star z dílny zpěvaček Anastacie a Natalie svoji premiéru. V předvečer svého prvního rádiového vysílání je k dispozici alespoň malá třicetivteřinová ukázka. Co na ni říkáte?

audio: Anastacia feat. Natalia - Burning Star (ukázka) »

Komentáře k článku

Něco mi to připomíná... pravděpodobně celej song bude docela jednoduchá melodie, ale Anča posadila hlas nezvykle hluboko, takže se těším, co předvede v celých třech minutách. Každopádně hlas je doupravenej do "elektro-stylu", což nedávno zvedlo mandle mnoha Britům, když byl podobnou metodou hlas upravován účastníkům soutěže X-Factor. Ale u Anči si můžeme být aspoň jistí, že její hlas zní skvěle i bez zásahu techniky (ba co víc, ještě mnohem líp!).

Neznie to zle... No uvidíme, keď to budeme počuť celé. Každopádne som rád, že Annie zo seba konečne vypudila niečo energickejšie :-) A už by sa toho mohli konečne chytiť aj České a Slovenské rádiá, lebo Safety, Stalemate - týchto vecí je škoda, že zostali u nás nepovšimnuté... Takže konečný verdikt z 13-tich sekúnd: 4 hviezdičky z piatich :-) Hádam jej to tá Natala nedokafre celé, lebo ju osobne prídem vyfliaskať až bude celá vyštípaná a červená :-D