Anastacia dorazila do Prahy

Americká zpěvačka Anastacia přijela v předvečer svého pražského koncertu do české metropole. "Anastacia dorazila na pražské letiště ve velkém stylu. S sebou si přivezla tři bodyguardy, osobní asistentky, 14 kufrů a 3 příruční zavazadla," informoval server Blesk.cz.

Kolem sedmé hodiny večerní přivezly luxusní limuzíny zpěvačku i s její matkou k hotelu na Malé Straně, kde budou trávit svůj pobyt v metropoli. Jednomu z novinářů zpěvaččina asistentka prozradila, že kvůli Anastaciině únavě byl zrušen naplánovaný večerní program, tj. prohlídka Prahy. Několika přítomným fanouškům se čekání před hotelem zúročilo a odnesli si autogram své oblíbenkyně.

Anastacia dorazila do Prahy

Další fotografie si můžete prohlédnout na stránkách blesk.cz.

zdroj: Blesk.cz

Komentáře k článku

Super!!!!

Přidávám info, které možná už víte -> Vchody budou pro veřejnost otevřeny od 19:00 hodin, začátek akce je plánován na 20:30 hodin a předpokládaný konec akce je ve 22:30 hodin. Předkapela nebude.

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 15/07/2009

Trvalý odkaz

Uz se moc tesim na zitrejsi koncert..A Az uvidim any koncne na zivo..A nevite jestli treba po koncerte bude sat od ni sehnat podpis..?:)..asi ne co..

Když teda máme dneska ten významnej den(kterej si vůbec neužiju páč budu tvrdnout doma v Olmu, tak bych prosil podrobnej report ať z toho my nezúčastnění máme co nejvíc:-D), na netu se mi podařilo najít něco, anastaciných začátků, a to jakože festovních:-D
http://www.youtube.com/watch?v=3Br8m9HgVaU