Anastacia a Dima - Safety Live

Komentáře k článku

škoda že je to na playback, čekal jsem že to střihnou na živo...Dimu jsem na živo slyšel a hlas má...škoda. Škoda že Aně změnili účes když šla po koberci to ji svědčilo víc, tohle jí dělá zbytečně starší... Je už někde video ODIYL??

Tak, One Day in Your Life je zde:-) Mám dojem, že audio stopa se trošku opožďuje. Je škoda, že je to playback. Anastacia si mohla zazpívat konečně před pořádným publikem... Safety se mi líbí, tak uvidíme, jak si povede. Šance má veliké:)

Tak tohle je snad poprvé, kdy mi playback vůbec nevadí... rozhodně se bylo na co dívat (ten Ančin pas s ručkou 3:18... jak já ji žeru :D a rázná chůze po stage, po tom se mi fakt stýskalo) díky playbacku aspoň nenastaly žádný erory, kterých se Anča u relativně nových textů sem tam dopouští... první veřejnější vystoupení podle mě z playbacku zaznít mělo, aby publikum vědělo, jak zní originál... až totiž vypustí Krakena (Anču) naživo, celej song si překope a bude improvizovat :D Škoda, že teprve až Rusko připravilo pro Anču trošku reprezentativní prostor a publikum.

Anastacii to na tom obrovskom podiu naramne pristane. Je uplne skvela aj ten jej emage. Keby mala take koncerty na takom obrovskom podiu k tomu niekolko tanecnic a show by to bola obrovska.... skoda ze nemôzem byt tvorca anastaciinich koncertoch....
P.S.: vsimli ste si zly nazov pesnicky ktoru uvadzaju v titulkach?

Myslím si že anastacia tady vypadá skvěle :) a písnička je nádherná.. Ale zajmalo by mě jestli ji v českých radiích budou hrát...Myslím si totuž že by se celkem líbila a mohla by se držet v žebříčku nekde do 5 místa.... :)