Resurrection

Podrobné informace:

Název alba: Resurrection
Vydavatelství: BMG
Datum vydání: 2. květen 2014
Počet disků: 1 CD (Deluxe edice 2 CD)

Průvodní text:

Anastacia - Resurrection

Rok poté, co Anastacii v únoru 2013 diagnostikovali podruhé rakovinu prsu, se tato americká zpěvačka známá svým silným černošským hlasem vrací s šestou studiovou deskou nazvanou Resurrection. Album s příznačným názvem (Vzkřížení) je téměř po šesti letech další autorskou deskou Anastacie. Obsahově vznikalo převážně v době, kdy zpěvačka sváděla svůj druhý boj s rakovinou prsu.

Těžké období, kterým si Anastacia prošla, je patrné hned z několika skladeb, které se nesou v pomalejším tempu a sdělují zpěvaččiny vnitřní pocity. Deska však není melancholickou, obsahuje i hity, které nutí posluchače k pohybu. Premiéru si pilotní singl Stupid Little Things odbyl v éteru německé rádiové stanice FFH a zatím se zpěvačka z 99 % setkala jen s pozitivními reakcemi. Některé komentáře dokonce hovoří o "nejlepší písničce, kterou kdy nahrála".

Druhým singlem, který vyšel v srpnu 2014, je skladba Staring At The Sun z pera trojice Louis Biancaniello, Marley Munroe a Sam Watters. I přes velký potenciál, který singl má, se nestal rádiovým hitem a na českých vlnách nebyl k zaslechnutí vůbec.

Album vychází v jednodiskové edici, která čítá 10 skladeb, a také ve verzi deluxe, jenž obsahuje o disk navíc. Na tomto se posluchači nabízí 4 skladby - Other Side Of Crazy, Oncoming Train, Resurrection a Left Outside Alone (Part 2).

Track Listings:

 1. Staring At The Sun (videoklip)
 2. Lifeline
 3. Stupid Little Things (videoklip)
 4. I Don't Want To Be The One
 5. Evolution
 6. Pendulum
 7. Stay
 8. Dark White Girl
 9. Apology
 10. Broken Wings
 1. Other Side Of Crazy
 2. Oncoming Train
 3. Resurrection
 4. Left Outside Alone (Part 2)