Heavy Rotation (US)

Podrobné informace:

Název alba: Heavy Rotation (US)
Vydavatelství: Mercury Records (UK)
Rok vydání: 2009
Počet disků: 1 CD

Průvodní text:

album: Heavy RotationTéměř po čtyřleté hudební odmlce se Anastacia vrací zpátky! Doba, kdy tato výjimečná zpěvačka dala přednost módě před hudbou a věnovala se svému projektu Anastacia by s.Oliver, byla pro většinu jejich fanoušků poněkud smutným obdobím. Anastacia sice o sobě dávala vědět, ale hudební scéna přišla o jednu z největších hvězd. Nyní vychází zpěvaččino čtvrté studiové album s názvem "Heavy Rotation", které by mělo dostát svému názvu!

Anastacia změnila nahrávací společnost - "Heavy Rotation" vychází pod labelem Mercury Records (UK) a s comebackovým CD se snaží proniknout hudebním fanouškům pod kůži i za velkou louží. První singl "I Can Feel You" byl svým stylem pro všechny velkou změnou (překvapením), pričemž si našel své přiznivce i odpůrce. Někteří v něm vidí snahu prorazit na Západě a volají po 'staré Anastacii', jiní jej cítí jako další posun ve zpěvaččině tvorbě a jsou jím nadšeni.

Je nutné říci, že Anastacia v žádném případě nezklamala a její návrat na hudební scénu (což dokazuje úspěšné umístění v evropských hitparádách) bude úspěšný. Na rok 2009 je naplánováno světové turné, na němž by dnes čtyřicetiletá Anastacia ráda ukázala své "fan-ily", že zpívat ani po čtyřech letech rozhodně nezapomněla!

Track Listings:

 1. Beautiful Messed Up World
 2. The Way I See It
 3. Defeated
 4. In Summer
 5. Heavy Rotation
 6. Absolutely Positively
 7. Same Song
 8. You'll Be Fine
 9. I Can Feel You
 10. I Call It Love
 11. Never Gonna Love Again
 12. All Fall Down
 13. Naughty
 14. Absolutely Positively
 15. I Can Feel You
 16. I Can Feel You

Singly:

 1. I Can Feel You

singl: I Can Feel You