World Music Awards 2008

http://anastaciadreams.com/gallery/albums/World%20Music%20Awards%202008…', 580)" onMouseout="hideddrivetip()">Anastacia opustila Nizozemsko a přesunula se do Monaka na jednu z nejočekávanějších akcí roku - World Music Awards 2008!

Televizní stanice přenášejí dění z galavečera různě, a to v závislosti na cílové destinaci (např. Irsko - 16. 11., Velká Británie - 21. 11., atd.). Kdy budou dostupné videozáznamy dokumentující letošní ročník World Music Awards (které se konají již od roku 1989), není tedy zatím známo. Nicméně fotoreport z Anastaciina příjezdu do Monaka je k dispozici již nyní. Fotky jsou vskutku jedinečné a Anastacii to neodolatelně sluší!

Fotoreporty ze Světových hudebních cen naleznete v detailu článku, tak posuďte sami...

Anastacia - World Music Awards (2008)

[foto: Anastacia - World Music Awards 2008 (red carpet photos)]

Několik ukázek přímo z pódia. Jestli Anastacia zpívala svůj první singl "I Can Feel You" nebo v premiéře představila svůj druhý "Absolutely Positively" je otázkou. Vzhledem k tomu, že na fotkách nejsou nikde vidět (již dobře známí) 3 vokalisti, kteří vždy doprovázeli Anastacii při "I Can Feel You", přikláněl bych se k druhé variantě. V tom případě se můžeme těšit na video a premiérovou pecku "Absolutely Positively". Nicméně na oficiálních stránkách Hudebních světových cen je přehrávač, ve kterém má Anastacia zařazenou skladbu "Sick And Tired". Je tedy možné, že by zde zpívala právě tento singl?

Anastacia - World Music Awards (2008)

[foto: Anastacia - World Music Awards 2008]

zdroj: AnastaciaSource.org

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 10/11/2008

Trvalý odkaz

Já doufám, že zpívala Absolutely Positively. Pokud se nemýlím, tak by měl vyjít jako singl ještě letos, takže proč ho nepředstavit právě na WMA2008...