Heavy Rotation Tour - Coming soon!

Anastacia Heavy Rotation Tour 2009; PrahaZa tři týdný a pár dnů to vypukne - Heavy Rotation Tour 2009!

Na jednom diskuzním fóru se s odvoláním na někoho z Live Nation objevil i tzv. setlist (NEOFICIÁLNÍ A NEPOTVRZENÝ SETLIST!!!), který obsahuje písně Welcome To My Truth, Sick And Tired, Left Outside Alone, Pieces Of A Dream, Heavy Rotation, I Can Feel You, Absolutely Positively, Defeated, I Call It Love, Paid My Dues, Overdue Goodbye, I'm Outta Love, Funky Down, Black Roses, Why'd You Lie To Me, All Fall Down a One Day In Your Life.

Skoro bych se vsadil, že Left Outside Alone bude první odzpívanou písní (Anastacia s ní začínala i při podzimním mini-koncertu v londýnském nočním klubu G.A.Y. Heaven, písni předcházel klavírní úvod).

Pódium má být dvojté, velkoplošné projekce a tancující Anastacia! No, nezní to jako pořádná show?:)

Komentáře k článku

Myslím si že setlist je vybraný dobře:) Zazní podle mě všechny super hity z alba HR i z alba Anastacia. Bude to super turné už se těším. Jediné co mi zbývá je ještě ten lístek..:) Ale chci si ho koupit jako odměnu za maturitu, tak snad mi tam nějaké ty lístky k pódiu vydrží do úterka:P

Ano, JVS GROUP zařizuje koncert u nás (místo, vybavení šatny...), ale Live Nation Anastacii zařídí dopravu jejího ensemblu kamiony, sežene jí techniku atd. A správně - rovněž jsem koukal na stránky Live Nation, kde se o Anastacii nepíše, ale je to dýl, co jsme zde měli článek s rozhovorem s Anastaciinou sestrou, která zmiňovala Live Nation jako jedinou agenturu, která nabídla Anastacii prostor pro koncertování a taky je Live Nation uvedena na plakátech v Německu. Musíte uměr rozlišit agenturu, která koncerty "vyrábí" a agenturu, která koncerty "dováží". Ne vždy je to ta samá agentura.

Příjde mi, že by se na seznam mohlo dostat víc písní z Heavy Rotation...nechci, aby to vyznělo hloupě, ale většinu starých hitů už jsme naživo slyšeli...nebo alespoň ze záznamu z nějakého koncertu...zatímco ty nové známe jen jako originální verzi z CD, tak by se mi líbilo, kdyby se ještě pár songů z HR na seznam protlačilo - především proto, že se Anastacia při zpívání naživo nikdy neudrží a začne improvizovat, což dopadá vždy skvěle....ale jinak naprostá spokojenost s dosavadním setlistem:)

Jeeej, velmi milo ma prekvapilo, ze tam odznie I CALL IT LOVE a OVERDUE GOODBYE:)..a samozrejme ostatne songy su vsetky famozne:)Len este mi tam chyba REARVIEW, HEAVY ON MY HEART a COWBOYS AND KISSES....snad este pribudnu:)

Zbytocna polemika ohladom tohto playlistu, ktory si moze tipnut kazdy. Spochybnil by som aj jeho zdroj. Takze zbytocne vzrusenie :D Pochybujem, ze by nespeivala Heavy On MY Heart a ze by tam bolo len 17 piesni... Kazdopadne, playlist sa dozvieme az po prvom koncerte...

Žádná polemika není zbytečná. Proč by fanoušci nemohli říct, které písně jim tam chybí ba naopak? Já tady netvrdím, že setlist je 100% pravdivý, uvádím ho jako příklad, na který jsem narazil na jednom diskuzním fóru a tak jsem se chtěl jak o reportér s fanoušky Anastacie o něj podělit. Samozřejmě, nejsem natolik naivní abych věřil každé větě, která na webu visí. Jen bych rád nám trochu zkrátil čekání na koncert. Jistěže skutečná setlist budeme znát až po prvním odehraném koncertu.

V článku je poměrně výrazně napsaný, že jde o neoficiální a nepotvrzený setlist, tudíž ho nelze brát za směrodatný... Padlo taky srovnání HR Tour (17 songů - s otazníkem!) a LAL (21 songů). Sama Anastacia říkala, že HR bude "komorní" tour, z čehož já cítím trochu "chudší" program, než kterého jsme si mohli užít právě na velkolepém LAL.

To Matt: ja som reagoval na prispevok este pred tvojou cenzurou a upravou (ked tam nebolo zvyraznenym napisane, ze ide o neoficialne), aby som to uviedol na pravu mieru. Takze teraz mozes hovorit, ze ide o neoficialny, ked som to povedal este pred tebou....

O žádnou cenzuru ze strany Matta se nejednalo (radím se podívat do slovníku cizích slov, co přesně znamená slovo "cenzura"). Úpravu článku jsem provedl já (pouhé dopsání jediné věty) po té, co článek byl pochopen nesprávně a setlist byl považován za oficiální. V textu se sice napoprvé nepsalo, že se o oficiální setlist nejedná, nicméně to každého mohlo napadnout, vzhledem k tomu, že setlist byl uveřejněn na diskuzním fóru a ne na oficiálním webu. Jelikož v textu nestálo nic o tom, že je setlist oficiální, je hloupé je za oficiální považovat a považuji za urážku, že si někdo může myslet, že by autoři těchto stránek nevěděli, že setlist nemusí odpovídat realitě. A znovu si budu stát za tím, že se mi nelíbí, že někdo označí diskuzi fanoušků o setlistu za "zbytečnou polemiku". Fanoušci mají právo se k budoucímu setlistu vyjádřit a já uveřejněním tohoto článku jim k tomu dal prostor (vyjádřit názor jestli se jim takovýto setlist líbí či nelíbí, jaké písně by rádi slyšeli atd). Chtěl bych poděkovat všem, co se diskuzí na našich stránkách účastní a vyzvat ty, kteří považují naše diskuze za polemiky "zbytečné", aby se diskuzí neúčastnili.

Myslím, že jsme tady už všichni pochopili, jak to se setlistem je...každopádně Anastacia v rozhovoru před udílením Women's World Award uvedla, že by ráda fanoušky nějak zapojila do průběhu příprav koncertu - říkal jsem si, že má asi namysli právě výběr některých písní...takže pokud by k tomu nakonec došlo, tak je tahle debata ideálním základem pro budoucí seznam:) Jenže jak tak sleduju tempo aktualizací oficiálního webu, tak se asi ničeho nedočkáme.

Taky o tom docela často přemýšlím...ale snad jsou přípravy důsledné...a i kdyby ne, tak myslím, že Anastacia to stejně nakopne s jakýmkoli setlistem! Taky si říkám, jestli na koncertě budou ti doprovodní zpěváci - měl jsem totiž dojem, že to místy spíš kazili :) ale tak to je jen můj dojem - stejně některé bude určitě zpívat sama Defeated, HR a spol...Už se fakt nemůžu dočkat, až uslyším, jak to zní živě - pač třeba HR, a hlavně její závěrečná část, to je PEKLO!

Mně se nelíbí její noví vokalisti. Ti, co sní absolvovali šňůru Live At Last byli bezvadní - sympatičtí, usměvaví a hlavně - úžasné hlasy! Zatímco teď, například ten chlap, co ho tam teď má... Tak to opravdu k smíchu. A ani ta choreografie, kterou mají k Left Outside Alone... to je PEKLO! Těším se, až uslyším Anastacii živě, protože její hlas bez jakkýkoliv úprav techniky ve studiu je dokonalý:) Všimli jste si, že když někde zpívá naživo, tak její hlas zní tak trochu "nosově"? Mě se to strašně líbí, ale na CD to není slyšet...

Přesně tak...toho chlápka taky moc nemusím...osobně se mi nejvíc líbila sestava tří zpěvaček, mnohem víc než kombinace 2:1, ale zase jsem na něj četl i pozitivní ohlasy - něco jako hot, sexy a tak, ale to asi dost dobře neocením a hlavně se mi to na zpěvákovi nezdá zrovna to nejpodstatnější...v prvé řadě by měl asi dobře zpívat, že jo. A skrz zpívání naživo - já to úplně miluju, Anastacia fakt zní jinak, tak uvidíme, co na nás vybalí! Nejedete náhodou někdo na koncert i do Německa?

Já byc rád jel na víc koncertů (co koncert, to originál), ale nejsou finance, tak stačí ten pražský:-) Jo a ještě k tolmu vokalistovi..:-D Všimněte si, jak se při zpívání tváří - jako nějaká fakt megastar... Prosím, prosím, ať na tour jedou zase tři ženský bo místo toho chlapa aspoň Brandon (ten s Anastacií absolvoval Live At last tour a Encore Tour).

no ale rikate 17 pisni je malo ale na live at last jich v setliste bylo 18 a jak ve funky breakdown byli zahrnuty 2 pisnciky (Not That kind ,freak of nature) takze tohle se tu muze klido opakovat a nakonec jich muze byt vic nez si myslime..:) jinak seznam peknej ale malonko mi tam chybi rearview