Na obrovských podpatcích pádit po pódiu sem a tam

Anastacia z plna hrdlaMinulá recenze, kterou jsme pro vás zveřejnili, byla naladěna vůči show 'HCTG' spíše negativně. Proto přinášíme také jeden pro nás fanoušky 'povedenější kousek' z pera (resp. klávesnice) Patricka Astilla. To abychom ukázali také druhou stranu mince. V detailu článku si můžete recenzi přečíst celou. Tentokrát je za hvězdu večera považována Anastacia.

Tři výrazné hlasy a k tomu tři velmi osobité dámy. Pravda, není snadné razit pověst 'girls', když je vám dohromady 156 let. Ovšem samotné 'girls' v pravém slova smyslu by opravdovou show předvést nedovedly. K tomu je zapotřebí tří energických žen. Téměř v každém čísle vystupovaly společně, ale show odkryla také osobitý styl každé zvlášť.

Celá recenze v detailu článku.

Přiznám se, že já sám jsem nikdy nebyl fanouškem písklavé slečinky Lulu – možná už jen proto, že po ní všichni vždycky chtěli, aby předvedla svůj 'hit' Shout. A tomu se nevyhnula ani tentokrát za bouřlivého potlesku diváků v sále. U mě ale bohužel nezabodovala. Opravdu nejsem obdivovatel Lulu (61). Poprvé o sobě dala vědět už v polovině 60. let, a přesto, že si za tu dobu stihla vydobýt své místo na hudební scéně, musím její výkon z dnešního večera zhodnotit jako nejslabší – rozhodně nejslabší v konkurenci dvou tak silných hlasů.

Pochopitelně se předvedla také Američanka Chaka Khan (56) známá především svým hitem konce 70. let 'I’m Every Woman'. Byla půvabným článkem tria, který vzbuzuje opravdový respekt. 'Feel For You' a 'Respect' patřily v jejím podání k nejlepším kouskům večera, naopak úžasný hlas této zpěvačky vyzněl v některých soulových klasikách poněkud nevýrazně.

Za největší hvězdu večera však považuji Anastacii (41). Doteď pro mě zůstává záhadou, jak dokáže s takovou lehkostí na obrovských podpatcích pádit sem a tam po pódiu a ještě při tom poskakovat. (Pozn.: A to jsi, Patricku, ještě neviděl, jak Anča dokáže na těch jehlách zahrabat býčí silou a přemístit se tryskem na druhou stranu stage! Jako v Jesus Christ Superstar)
Byla jasnou jedničkou v 'Dancing in the Street' dováděla v 'Relight My Fire'… ovšem předvedla se také v největších ze svých hitů: 'Left Outside Alone' nebo 'I’m Outta Love', které sál dostaly do varu.

Společně se děvčata předvedla po pěvecké i taneční stránce v mnoha svých oblíbených hitech z období několika desetiletí. A tyto energické songy spolu s disco medley a v doprovodu tanečníků ukázaly, jak skvěle a promyšleně je celá show sestavena.

zdroj: ThisisNottingham.co.uk

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 09/12/2009

Trvalý odkaz

Má pravdu, chlapec. Přes všechna pro a proti se musí nechat, že Anča předvádí perfektní výkony a show si naprosto užívá. A o "dovádění" na prknech víme svý ;)

Hlavně si taky to dovádění užívá se všema kolem (ať už s Chakou a Lulu nebo tanečníkama a samozřejmě taky s fanouškama)... to je vidět z mnoha záběrů třeba už jen v závěrečné pecce Relight My Fire. Ze začátku se mi trošku zdálo, jako by se Anča měla víc k Chace Khan a Lulu nechávala bokem... ale to není její styl, to se mi na ní hrozně líbí ;D Podívejte se třeba na video z autogramiády v Londýně je to fakt super, že si holky tak sedly (a to je mezi něma 20 let).... a nejen to, Wayne (3:20) má pro Lulu asi taky festovní slabost :D :D :D