Na cestách...

http://anastaciadreams.com/gallery/albums/userpics/normal_hyatthotel_00…', 430)" onMouseout="hideddrivetip()">Anastacia v posledních dnech cestovala po Evropě v rámci představení svého nového alba "Heavy Rotation". Včera (3. 9.) se ukázala v londýnském Bureau Clubu (Soho, UK), kde oficiálně představila médiím chystané CD. Foto si můžete prohlédnout po kliknutí na níže uvedený odkaz:

foto: [Anastacia :: Bureau Club (Soho, UK) :: 2008]

Dnes se již Anastacia zdržovala opět v Německu, a to v hotelu Hyatt Hotel (Berlín, Německo), kde přechodně bydlí. Právě odtud pochází několik povedených fotek, na kterých to zpěvačce náramně sluší - posuďte sami!

foto: [Anastacia :: Hyatt Hotel (Berlín, SRN) :: 2008]

Dnes zastihli zpěvaččku fotografové ještě jednou, a to když se i se svým manželem Waynem vraceli ze Spielbank Berlin casina zpátky do hotelu. Zhlédněte tak další Anastaciin letní outfit a nechte se třeba i inspirovat.

foto: [Anastacia :: Berlín :: 2008]

zdroj: AnastaciaDreams.com

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 05/09/2008

Trvalý odkaz

Pane bože - vypadá fantasticky!! Mikinka, zelenej šátek, rifle a zřejmě ne zrovna pohodlný boty :-) Náramně jí to sluší i s brejlema přes půlku obličeje. Člověk by řekl "tahle ženská má prostě vkus"! (I když ten model á la leopard vypadá přece jen poněkud... ehm :-D )