Hlasujte pro "Defeated"

Na stránkách Rádia Kiss můžete v hitparádě svým hlasem podpořit singl "Defeated". Hlasovat přitom můžete dle pravidel každý den, a to až třikrát. Podpořte tedy Anastacii a udržte její nový singl "Defeated" v Kissparádě na prvním místě.

[hlasuj pro singl Defeated (Rádio Kiss)]

Díky fanouškům [Ondris] víme o nasazení singlu "Defeated" v další hitparádě. Tentokráte na Radiu Haná. V top 20 je Anastacia již první týden a je na nás, na jakou pozici ji dostaneme. I zde můžete zahlasovat z jednoho PC celkem 3x!

[hlasuj pro singl Defeated (Radio Haná)]

Komentáře k článku

Mně se zdálo, že I Can Feel You taky hráli jako první na Kissu, ne? A potom se to dostalo i do Evropy 2.....tak doufejme, že tím, že se bude hlasovat a Anastacia se bude držet nahoře, se dostane opět i do dalších rádií, pač ta přece nemůžou zůstat pozadu, když je něco na konkurenční stanici úspěšné, ne? Teda aspoň doufám, že to tak funguje! Ode mě má každý den 15 hlasů! Tak se čiňte ;)

Tak na Kissu už je hlasování tohoto kola uzavřeno...a přidávám se taky k optimistům - na Evropě 2 by se podle mě taky Defeated chytlo, kdyby ho hráli...a je fakt, že by byla ostuda, kdyby partner koncertu Anastaciu nezařadil do hitparády!

Přesně tak - nepolevovat....cítím se teď hrozně důležitě, pač jsem svými hlasy Anastaciu vyšvihl alespoň ze 4. na 3. místo :), ale to je pořád málo...jsem blbej, pač jsem dnes byl ve škole a nedošlo mi, že tam je asi 100 000 počítačů a že můžu hlasovat...no co už - tak taky hlasujte ve škole!

Máte-li prohlížeč GoogleChrome, stačí otevřít nové anonymní okno (Ctrl+Shift+N), vložit adresu http://www.kissmorava.cz/kissparada/ a hlasovat můžete kolikrát chcete. Po třetím zahlasování, okno zavřete, znovu otevřete anonymní okno a postup dle libosti opakujte ;)