Anastacia dokončila nahrávání páté studiovky

AnastaciaJiž několikrát jsme Vás informovali, že Anastacia pilně pracuje na nahrávání nových skladeb pro svoji pátou studiovou desku. Ke spolupráci přizvala také slavného skladatele a producenta Glenna Ballarda.

Na dnešní tiskové konferenci Anastacia ovšem prozradila, že deska je hotová! Takže teď už můžeme jen netrpělivě očekávat datum, kdy novinka vyjde. Zatím se spekuluje o letošním podzimu.

Jestli bude novinka obsahovat i nejnovější singl What Can We Do (Deeper Love), není jisté, ale již v pondělí 16. 7. 2012 by měla být tato ústřední píseň nové reklamní kampaně na Škodu Citigo dostupná ke stažení na iTunes.

Aktualizováno 15.7.2012

Anastacia představí pilotní singl páté desky během série koncertů festivalu Night of Proms. Ten startuje 27. srpna ve Stockholmu!

zdroj: COFAPT, Škoda

Komentáře k článku

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 15/07/2012

Trvalý odkaz

Wow! Tak to je velké překvapení, vzhledem k tomu, že nedávno tvrdila, že deska vyjde někdy na začátku příštího roku. Tak snad tomu bude dřív a doufejme, že si na desce dala opravdu záležet!

Ahoj :) Podle posledních informací je jisté, že singl What Can We Do (Deeper Love) není pilotním singlem k nové desce. Je dokonce možné, že nová deska ho v základní verzi nebude ani obsahovat. Mohl by být tedy tzv. B-Side songem... Každopádně například brněnské rádio Krokodýl oznámilo, že již brzy ho nasadí do éteru:)