Anastacia - MuzTV Awards

Anastacia Dima Bilan - MuzTV Awards (press conference)Jak jsme již avizovali dříve, dnes večer Anastacia vystoupí spolu s ruskou superstar Dimou Bilanem v rámci MuzTV Awards. Galavečer ruské hudební televizní stanice MuzTV můžete sledovat i online.

Anastacia oprášila starší model dioptrických brýli, Dima nabídl dámě rámě a společně ještě před začátkem galavečera se oba zúčastnili tiskové konference. Fotky z tiskovky zde »

Anastacia na akci již dorazila a z limuzíny vystoupila na pověstný červený koberec (pozn. autora: v Rusku hledejte zelený koberec) v padnoucích černých šatech. Na dotaz reportérů, které ruské slovíčko zná odpověděla stručně "спасибо" [spasíba] (pozn. autora: ach ty hvězdné manýry :D ) a společně s Dimou odtancovali několik kroků jivu. Nenechte si ujít ony posvátné chvíle a podívejte se na video.

Anastacia - příjezd na MuzTV Awards (video)

Komentáře k článku

Tak takhle luxusní uvítačku už Anča dlouho nezažila! Jen aby se jí v tom Rusku nezalíbilo :D A starej look (holka tvrďák z roku 2004) to je prostě klasika - brýle k tomu samozřejmě patří! Ale ještě ten rock rock rock!