Patnáctý ročník Art On Ice s Anastacií na ledě

Ve středu 3. 3. odstartoval ve Švýcarském Curychu letošní ročník galashow "Art on Ice". Kombinací hvězd hudební scény a profesionálů ze světa krasobruslení slaví show na ledu již patnáctým rokem velké úspěchy. Letošní ročník provází jména jako Anastacia, David Garrett, ze sportovců pak Stéphane Lambiel, Jewgeni Plushenko, Aljona Savchenko či Robin Szolkowy a další.

Anastacia - Art on Ice

Anastaciiny přípravy na show "Art on Ice" probíhaly bez povšimnutí médií a nyní se můžeme podívat na výsledek. Kromě hudebních kvalit (o kterých není pochyb) Anastacia rovněž předvedla s bruslemi na nohou své sportovně umělecké nadání, když se po ledové ploše projížděla (nechala táhnout - pozn. autora) několikanásobným mistrem světa Stéphanem Lambielem. S mikrofonem v ruce (bez odposlechu, jehož absence se podílela na výsledné kvalitě hudebního/uměleckého zážitku) kroužila po stadiónu a vystřihla jeden ze svých nejznámějších kousků "One Day In Your Life".

Kromě výše uvedeného hitu ODIYL zaznělo v podání Anastacie dalších jejich osm hitů: "I'm Outta Love", "Paid My Dues", "Cowboys & Kisses", "Sick And Tired", "In Your Eyes", "You'll Never Be Alone" a mix "Left Outside Alone".

Videa a fotogalerie naleznete v detailu článku. Foto, video: Anastacia - Art On Ice (03/03/2010)

Videa z Art On Ice:

Fotogalerie z Art On Ice:

zdroj: AnastaciaSource.org, AnastaciaDreams.com

Komentáře k článku

Odpoledne bylo ještě k dispozici video, kde Anastacia je táhnuta po ledě a snaží se zpívat One Day In Your Life, ale protože neměla odposlech, byla asi o dvě vteřiny pomalejší než hudební doprovod a pak když bruslila, tak to nešlo už vůbec. Bylo to fakt celkem vtipný:)