Anastacia v Praze

Anastacia v PrazeZní to neuvěřitelně, ale je tomu opravdu tak. Asi málokdo by čekal, že se Anastacia objeví v nejbližší době v České republice. Dnes má přitom zazpívat v pražské O2 Aréně. Automobilka Škoda Auto se dnes chystá předvést svůj nový minivůz Up. Kromě nového auta a loga, si bude moci více jak čtyři tisíce dealerů a obchodních partnerů z celého světa poslechnout taky Anastacii, kterou si Škodovka na dnešní večer pozvala.

Nečekanou zprávu přinesl jako první deník Blesk.cz, kterému se podařilo informace získat od managementu automobilky. Brzo ji však převzala i další média. Celý článek najdete např. na serveru Lidovky.cz.

Na párty Škodovky zazpívá Anastacia!

První zmínka o zpěvaččině účasti při představení nového vozu a loga automobilky padla již ráno na stránkách internetového deníku Blesk. "Kdepak taneční páry ze StarDance nebo zpěváci SuperStar. Automobilka Škoda pojala své před médii utajované celosvětové obchodní setkání ve velkém stylu a pozvala si celebritu světového formátu. Blesk vypátral, že dnes večer všem hostům Škodovky v Praze zazpívá americká zpěvačka Anastacia (42)!" (celý článek)

Buďte ve střehu a pravidelně sledujte stránky Anastacia.cz. Budeme průběžně přinášet aktuální informace. Zároveň bychom rádi poprosili všechny naše fanoušky na Facebooku - pokud narazíte na nějaké zajímavosti týkající se Anastaciiny návštěvy Prahy, neváhejte se o ně podělit s ostatními.

zdroj: Lidovky.cz, Blesk.cz
poděkování: Kuba Heczko

Komentáře k článku

Supr zpráva... konečně Anastaciin management zabral. Škodovka má navíc docela dobrý jméno i v Německu a VB, takže pokud je ta zpráva o další budoucí spolupráci v kampani se Škodovkou pravdivá, mohlo by to Anču trošku mediálně oprášit. Není to sice Mercedes, ale co si budeme řikat - Anča se svým hlasem by se k tichým motorům Mercedesu moc nehodila ;)