Anastacia nám nechala další vzkaz

V pátek 18.6. 2010 oficiální rakouský fanklub obdržel další pěknou zprávu od Anastacie. Volný překlad naleznete zde, jeho pokračování a originál naleznete v detailu článku.

Ahoj fan-ily!

Je to opravdu nabitý týden!!! Posílám velké DÍKY za obrovskou podporu mého nového songu s Dimou Bilanem... hlavně těm, kteří kvůli němu vstávali brzo ráno, aby jej slyšeli v premiéře na vlnách ruského rádia... doufám, že píseň ožije i za hranicemi Ruska, hlavně proto, že song je věnovaný všem mým fanouškům. Proto chci, aby jej hrálo co nejvíce stanicí, aby každý slyšel moje ocenění ve slovech písně, které patří vám, fan-ily!!!!!

Lidi, doufám, že se vám líbí photoshoot pro magazín OK!... Byla to velká sranda a ten nápad "cikánské romance"!!! LOL!!! Pokračování v detailu článku!

Jak už mnozí z Vás slyšeli, natáčení videa k Safety nabídlo zajímavou výzvu! Řeknu jen, že jsem z videa velmi nadšená. Režisér je úžasný a myslím, že to bude jedno z mých lepších videí. Bohužel, při natáčení museli použít trochu silnější světla, které škodily mým, tak i Dimovým očím...

Naštěstí jsem odcestovala do Německa a fan-ily členka Ka je lékařka a dala mi ty správné kapky!
Včera jsem dělala soukromou show ve Stuttgartu, kde byla velká legrace!

Dnes letíme do Belgie, kde budu dělat nějaké promo s Natalií pro naše nadcházející lednové koncerty... Doufáme, že se podaří přidat další vystoupení, tak třeba tohle pomůže!

A nakonec, k 21. poletím do Londýna, kde budeme dva dny chystat promo k show "Don't Stop Believing", na kterou se přímo SUPER těším! Vždycky jsem chtěla být porotcem v podobné soutěži a líbí se mi tento koncept...

Chybí mi být na turné a všechny vás vidět! Vím, že mnoho z vás uvidím v srpnu v Portugalsku, fakt oceňuji podporu mé fan-ily!!!

Velké objetí a spoustu polibků! xoAnastacia

Originál vzkazu:

Hi Fan-ily
It is been a very full, fun and busy week!!! I want to send a BIG Thank YOU for supporting my new song with Dima Bilan....especially those that woke very early to hear it launch on Russian radio for the first time!!! I am hoping this song will find life outside of Russia, especially since this song is dedicated to all my fans I so want this song to reach many many radio stations so people can hear my appreciation in the words of the song to you amazing fan-ily fans!!!!!
I hope you guys liked the photo shoot I did with OK Russia...it was very fun and the idea was gypsy romance!!! LOL!!!
As many of you heard, the video shoot offered a bit of a challenge! I will say that I am so excited about this video!!! The director is amazing and it will surely be one of my better videos!!! Unfortunately, they had to use some kind of strong lights which created a bit of harm to both my eyes and Dima's...Luckily, I was travelling to Germany and a Fan-ily member Ka is a pharmacist and gave me direction for the correct drops to help my sun burnt eye balls!!!
I did a private show last night in Stuttgart which was so much fun!!!
Today we fly to Belgium where I will do some promo work with Natalia for our upcoming concerts together in January...We hope to add more shows so perhaps this will help!!!
And finally, I will travel to London On the 21st to do two days of promo for the upcoming TV show "Don't stop Believing" which I am Super excited for!!! I have always wanted to be a judge on one of these shows and I love this concept of chorus groups just like the fantastic hit TV show Glee!!!!
I miss being on tour and seeing everyone!!! I know I will see many of you in Portugal in August and I so appreciate the support of my fan-ily!!!!
Big Hugs and Kisses!!!
xoAnastacia