Anastacia HR Tour - video z koncertu

Čeští fanoušci nezklamali! Nejenže drželi skvělou atmosféru v průběhu celého čtvrtečního koncertu, ale zasadili se také o zatím nejbohatší kolekci videí, která se objevila na serveru YouTube. Díky Martině, tak máme možnost prolétnout průřezově celé dvě hodiny neopakovatelné show, s níž Anastacia v Tesla Areně suverénně zářila 16. července. Díky do Vrchlabí ;)

Pro zobrazení kompletního výpisu všech videí z pražského koncertu, klikněte na detail článku.

Anastacia HR Tour Praha - video

HEAVY ROTATION TOUR VIDEO:

Poděkování patří také uživateli BabyTiger1988.

Komentáře k článku

Včera jsem se sama se sebou dohodla, že odteď začnu pořádně vydělávat a až bude mít Stacy další turné, tak to budu jezdit s ní ;-) Ale asi teda vynechám východní Evropu, tam mě to neláká. Ledaže by po desátém koncertě uznala, že by mě mohla přibalit s sebou do autobusu, to bych pak s ní jela i na tu Ukrajinu :-D

...byla jsem tam ,asi tak 3.řada..takže jsem mela vse jak na dlani,stala jsem asi metr od Laca....je to užasna sympaticka ženska a dekuji vam,že jste vše dokumentovali...nej koncert teto sezony

diky za videa;)..Stacey bola proste fantasticka, nielen na podium, ale aj mimo neho. Mal som tu cest sa s nou 2 krat stretnut.....buduce turne nasetrim na viac ako jeden koncert, vyplati sa;)

Přidal Návštěvník (neověřeno) dne 22/07/2009

Trvalý odkaz

ahoj,

nevíte, kde se ají sehnat lístky na koncer do bratislyvy, propřípadě zda nepojede nějaký zájezd?? myslim, že by to určitě plno fanoušků ocenilo.

prosím o jakékoli info na oravska@seznam.cz

MOOC DĚKUJI