Náš tým / Kontakt

Máte jakékoliv připomínky k webovým stránkách Anastacia.cz, které by vedly ke zlepšení současného stavu? Máte nápady na vylepšení stránek, je něco, co zde postrádáte? Chcete-li nám cokoli sdělit, nebojte se a napište nám. Můžete využít některé z níže uvedených e-mailových adres a dejte nám podnět ke změně. Vaše nápady oceníme a budeme se jimi snažit řídit.

Zároveň bychom Vás rádi upozornili, že nejsme oficiálními stránkami. Anastacia.cz je čistě fanweb nekomerčního rázu. Nejsme v přímém spojení s Anastacií ani jejím managementem.

Reklama na stránkách Anastacia.cz


Stránky Anastacia.cz nabízejí různé velikosti reklamních ploch, které jsou připraveny pro vložení textové, grafické, resp. flashové reklamy. V případě zájmu o inzerci na stránkách Anastacia SplendidSite nás prosím kontaktujte na níže uvedeném e-mailu. Ceny jsou vždy kalkulovány individuálně s ohledem na dobu inzerce a velikost a umístění reklamního sdělení.

akční tým anastacia splendidsite

Alespoň stručné představení našeho zpravodajského komanda, které vám denně servíruje ty nejaktuálnější zprávy o výjimečné zpěvačce Anastacia.

MartinMartin

email: me[at]martinbednar.cz

nejoblíbenější album: Anastacia
nejoblíbenější songy: I Call It Love, You'll Be Fine, Left Outside Alone, Rearview, Time, I Do, You'll Never Be Alone, Cowboys & Kisses,...

web: www.martinbednar.cz

PetrPetr

email: kopeckypet[at]gmail.com

nejoblíbenější album: Anastacia
nejoblíbenější songy: I'm Outta Love, Not That Kind, Cowboys and Kisses, One Day in Your Life, Seasons Change, Left Outside Alone, Time, Sick and Tired, Welcome To My Truth, Rearview, Maybe Today, Underground Army, Stalemate, Safety...

členem týmu Anastacia CZ&SK od: 6. 2. 2009

Honza

email: jan.polzer[at]maxiorel.cz

nejoblíbenější album: Anastacia
nejoblíbenější songy: Left Outside Alone

web: www.maxiorel.cz, www.polzer.cz