Facebook AnastaciaVEVO Sledujte nás na Twitteru RSS

Heavy Rotation Tour - Lucemburk, Lucembursko

Anastacia Heavy Rotation Tour 2009; Lucemburk (Lucembursko)Druhý koncert zářijové části turné Heavy Rotation se uskutečnil v lucemburské Rockhal za účasti 3 000 fanoušků.

Doposud byla zveřejněna jediná kritika na čtvrteční vystoupení, která optimismem zrovna neoplývá: "Hlas a úsměv bohužel nestačí". Opět se ale prokázalo, že recenzenti rádi kritizují, ale k objektivní kritice jim chybí nezkreslené informace. Údajně totiž zazněl song 'The Way I See It' z nejnovějšího alba 'I Can Feel You'. Každopádně song zazněl (i když z alba HR), takže oprašte 'Well pardon me for livin' Expressin' my opinion That's just the way I see it' na sobotní koncert v Bratislavě! Ještě doporučím ke zhlédnutí alespoň některé z dole uvedených videí. Brýle totiž připomínají éru Not That Kind, nezdá se vám?

HEAVY ROTATION TOUR FOTO:

HEAVY ROTATION TOUR VIDEO:

zdroj: AnastaciaDreams.comHned si musím pohotově

Hned si musím pohotově okomentovat novinku ;) Co říkáte na novou verzi úvodní části koncertu? Já si říkal, že bombastickej nástup s ODIYL nemůže nic trumfnout, a to ani moje srdcovka The Way I See It... ale ta rocková úprava je super a ODIYL navazuje hned v závěsu - prostě dokonalý! Jááááááááj, to bude sada!

Přímo hydrobrutální!

Přímo hydrobrutální!

UŽIJTE SI KONCERT, VY CO

UŽIJTE SI KONCERT, VY CO JEDETE DO BLAVY!!!!!