Facebook AnastaciaVEVO Sledujte nás na Twitteru RSS

Anastacia si podmanila Bratislavu!

Anastacia Heavy Rotation Tour - koncert Bratislava

Hned na úvod musím říct všem, co na bratislavském koncertě nebyli... Velká chyba! Kdo totiž 5. září nebyl v NTC Sibamac aréně, prohloupil. Anastacia předvedla skvělou show. Show, ve které se nádherný hlas této "divas" snoubí s jedninečným smyslem pro humor a tak jsme díky tomu byli svědky dalšího skoro nepopsatelného večera s nejlepší zpěvačkou této doby.

Úvodní song, "The Way I See It", si získal téměř vyprodanou halu (téměř proto, že sektor na stání pod pódiem byl naplněn maximálně z půlky). Tuto pecku, které ohromně slušel, řekl bych skoro rockový kabát, následoval další hit - "One Day In Your Life". A kdo měl do této chvíle pochybnosti o tom, že bratislavský koncert bude spíš ostuda kvůli nevyprodanému sektoru pod pódiem, na své obavy zapomněl! Je tady.. ANASTACIA!

Čtěte dál! V DETAILU ČLÁNKU JSOU I VIDEA Z KONCERTU - aktualizováno

Show, která opět trvala dvě hodiny, přinesla pár změn. Nezazněly songy "I Can Feel You", "Beautiful Messed Up World" a ani (bohužel) "You´ll Be Fine". Pódium vypadalo mnohem méně propracovaněji než například v Praze. Chybělo několik věcí - sedačka, bílé stoličky pro kapelu, místo pro Tomovu vanu atd. A opravdu, při "Cowboys and Kisses" se oči fanoušků věnovaly jen Anastacii. Tomovo (dá se říci) propracované tělo se ve vaně nekoupalo.

Příjemně překvapilo i slovenské publikum. Atmosféra byla skvělá. První řadu pod pódiem kromě skalních slovenských fandů obsadili také fanoušci z Itálie, Rakouska a Portugalska! A samozřejmě také náš tým - tým stránek Anastacia SplendidSite.

Při poslední "trojce" - "Heavy Rotation", "I'm Outta Love" a "Left Outside Alone" už byla na nohách celá hala - i většina lidí sedících na tribunách. Nám dole pod pódiem se skvěle tancovalo - prostor způsobil to, že jsme se rázem ocitli na té nejlepší show, co jsme kdy zažili!

Na závěr bych jen rád podotknul, že předskokanem byla nám již známá formace "Popcorn Drama".

HEAVY ROTATION TOUR VIDEO:Musím říct ač nerad že

Musím říct ač nerad že Bratislavský koncert byl o mnoholepší než v Praze.Sice tam chybělo pár již zminovaných věcí ale co se týká publika tak to nemá chybu,bohužel si myslím že tomu u nás hodně škodí asi jako všem koncertům otřesná TESLA ARENA.......

Koncert bol uplne neskutocny

Koncert bol uplne neskutocny a neporovnavajme kde bol lepsi a horsi, Anastacia, vie proste urobit vsade super show. Treba sak uznat jednu vec ze to bolo viacej take osobne v bratislave ale inak si myslim ze kvality ktore ma stacye je citit vsade kam dojde ;)

presne tak, dit je to jak

presne tak, dit je to jak kralikarna, ta tesla arena, jenze si myslim, ze by O2 arenu nenaplnila, mozana, pokud jeji kariera pujde dal a bude lepsi, ze jsi jednou treba za 15 let naplni, cim dyl bude tim vice bude jejich fanousku, jenze, zalezi na tom, ...no na hodne vecech no :-)

S tím souhlasím:-)

S tím souhlasím:-)

Ty kokso... môj prvý

Ty kokso... môj prvý Anastaciin koncert, nikdy nezabudnem...to bolo OHROMNE!!! A som rada, že sme sa tak výborne zapájali... ILY wow :D UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUžasná bola!!!

JCS! Jak leze při The Way I s

JCS! Jak leze při The Way I s tím mikrákem... To je boží! :) A improvizace při "damn you're mean" - wow!

The Way I See It... Že by

The Way I See It... Že by konečně pořádný singl z poslední desky? Ta písnička je megasuper!

Já se na to vůbec nemůžu

Já se na to vůbec nemůžu dívat, pač mi pak ještě půl hoďky odstávají chlupy na ruce a zbavuju se husí kůže... Ten Ančin nástup je prostě nejlepší!

Kluci vy jste z toho nějací

Kluci vy jste z toho nějací hotoví :D ale úplně vás chápu.... Anča už tím svým nástupem rozsekla báječný večer...byla opravdu dokonalá. Jsem ráda že jsem tam byla a dostala tak nejkrásnější zážitek, který mám... thank you Stacey! :-)

Nadšení

Ahoj, dostal jsem se náhodou na koncert Anastacia do Bratislavy a musím říct, že to byla boooomba. Litoval jsem, že nejsem dole u podia a pořadně si mohl zapařit
A publikum v areně bylo moc super!!!