Facebook AnastaciaVEVO Sledujte nás na Twitteru RSS

Anastacia na soukromé akci v Portugalsku

AnastaciaAnastacia má za sebou další soukromou akci. Tentokrát se její přízni těšili v Portugalsku, kde si užili pětačtyřicetiminutové zpěvaččino vystoupení. Nemohly chybět Anastaciiny největší hity, jako Not That Kind, I'm Outta Love, Sick And Tired, Left Outside Alone, One Day In Your Life a další.

Video v detailu článku zachycuje živě odzpívanou poslední uvedenou skladbu, kdy si zpěvačka napomoc přizvala jednu z účastnic minulé řady německé Superstar - mladičkou Rumunku Lindu Teodosiu. Je nutné podotknout, že dámám to na pódiu skutečně šlo. Přesvědčte se sami a podívejte se na živé One Day In Your Life.

Určitě si nenechte ujít povedený záběr z hotelové terasy (pořízený ve 03:30 po skončení show), kde se v dekách halí Anastacia a další členové realizačního týmu včetně Shawn.

zdroj: AnastaciaSource.comByla tam úžasná atmosféra.

Byla tam úžasná atmosféra. Rád na ten sobotní večer vzpomínám.

Tak tohle je fakt pecka. Anča

Tak tohle je fakt pecka. Anča si to zase po dlouhé době užívá! A před Lindou teda klobouk dolů, protože zazpívat One Day in Your Life z fleku a ještě improvizovat, to by nesvedla ani Chaka :) a Anča její pohotovost evidentně ocenila. Jak v průběhu řve do publika, to mě dostává. Tak snad si bude užívat všechny svoje koncerty od teď už jenom takhle.

Linda je profesionální

Linda je profesionální zpěvačka, zpívala s kapelou po celý večer. Anastacia vystoupila až po půlnoci na 45 min. Určitě to byl pro Lindu báječný zážitek zazpívat si s ní 1 písničku společně.